PKN
Gereformeerde Ontmoetingskerk Nieuw-Lekkerland
 
Diensten komende weken Diensten komende weken
Zondag 23 juni 2019, Voorbereiding viering Heilig Avondmaal
09.30 uur Ds. A.A. Wisman
18.30 uur      Ds. A.A. Wisman, zangdienst
Ouderling van dienst v.m.; n.m.: Zr. J.M. Janse-de Jong; br. I.H. Kouwenhoven
Organist: Br. L.J. Verhaar
Beamer: Br. P.A. van Wijnen
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. Diaconie
Kerkauto: Brs. W. van Vliet en J. de Jong
Bloemengroet: Zr. A. Breedveld-van der Giessen

Zondag 30 juni 2019, Avondmaalszondag

09.30 uur Ds. A.A. Wisman, viering Heilig Avondmaal
18.30 uur Ds. A.A. Wisman, idem + nabetrachting
Ouderling van dienst: Zr. W.M.W. Neven-Damsteegt
Organist v.m.; n.m.: Br. A. Mooij; br. C. de Keijzer
Beamer: Br. A.J. van Ek
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. Diaconie
Kerkauto: Brs. O. Brienen, G.M. Damsteegt en J.P. van Ek
Bloemengroet: Br. J. de Jong
Zondag 7 juli 2019
09.30 uur Drs. A.J. den Besten uit Sliedrecht
18.30 uur Ds. L. Kruger uit Rotterdam
Ouderling van dienst: Br. J. Huisman
Organist v.m.; n.m.: Br. C. de Keijzer; br. A. Mooij
Beamer: Br. G. Voerman
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. Evangelisatie
Kerkauto: Brs. A.W. Valk en A. de Jong
Bloemengroet: Zr. E. de Zwart-Damsteegt
Zondag 14 juli 2019
09.30 uur Ds. A. Driebergen uit Noordeloos
18.30 uur Dr. G. den Hartogh uit Krimpen a/d IJssel
Ouderling van dienst: Br. I.H. Kouwenhoven
Organist: Br. L.J. Verhaar
Beamer: Br. J.B. van den Herik
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. Zending - Bible League
Kerkauto:

Brs. P.J.K. Wielenga, R. van Mourik en

zr. G.P. de Leeuw-Tukker
Bloemengroet: Zr. N.J. Molenaar-de Jong
Zondag 21 juli 2019
09.30 uur Ds. A.S.J. Smilde uit Dordrecht
18.30 uur Ds. W. van Herwijnen uit Zwijndrecht
Ouderling van dienst: Zr. J.M. Janse-de Jong
Organist: Br. A. Mooij
Beamer: Br. A.J. van Ek
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. Diaconie
Kerkauto: Brs. M.A. Damsteegt en B. de Haan
Bloemengroet: Zr. A.E. de Jong-de Geus
Zondag 28 juli 2019
09.30 uur Ds. A.W.W. de Ruiter uit Wijk en Aalburg
18.30 uur Ds. J. Schaap uit Rotterdam
Ouderling van dienst: Br. B. de Haan
Organist: Br. C. de Keijzer
Beamer: Br. H.D. Smits
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 5 (Groep 6 t/m 8 heeft zomervakantie)
Collecten: 1. Kerk; 2. MAF - ambulance vluchten
Kerkauto: Brs. P.J. Kooij, J.J. Wesdorp en G. Damsteegt
Bloemengroet: Zr. K.M. van den Herik-van 't Zelfde
Zondag 4 augustus 2019
09.30 uur Ds. J. Bruijn uit ’t Harde
18.30 uur Ds. E.R.V. Schuddebeurs uit Houten
Ouderling van dienst: Br. G. den Ouden
Organist: Br. L.J. Verhaar
Beamer: Remco Smits
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 5 (Groep 6 t/m 8 heeft zomervakantie)
Collecten: 1. Kerk;  2. Past. diaconaal centrum De Herberg in Oosterbeek
Kerkauto: Brs. G.J. de Gruijter en A. Simons
Bloemengroet: Zr. J.J. Alderliesten-Hoek
Zondag 11 augustus 2019
09.30 uur Ds. A.A. Wisman
18.30 uur Ds. A.A. Wisman
Ouderling van dienst: Br. C.L. de Zwart
Organist: Br. A. Mooij
Beamer: Br. P.A. van Wijnen
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 5 (Groep 6 t/m 8 heeft zomervakantie)
Collecten: 1. Kerk; 2. Kerk in Actie: Onderwijs in gewelddadige wijken in Zuid-Afrika
Kerkauto: Brs. A. Simons, W. Duijzer en A. Gelderblom
Bloemengroet: Zr. M. Bonte
Zondag 18 augustus 2019
09.30 uur Ds. A.A. Wisman
18.30 uur Ds. A.A. Wisman
Ouderling van dienst: Zr. E. Stad-van Veen
Organist: Br. L.J. Verhaar
Beamer: Br. G. Voerman
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 5 (Groep 6 t/m 8 heeft zomervakantie)
Collecten: 1. Kerk; 2. Vrienden van De Hoop (Dordrecht)
Kerkauto: Br. H. Stam en zr. M.J. Bossché-van der Staaij
Bloemengroet: Zr. J.T. Stam-Zanen
Zondag 25 augustus 2019
09.30 uur Ds. A.A. Wisman
18.30 uur Ds. B. Ridder uit Almkerk
Ouderling van dienst: Zr. F.P. Stam-van Kleef
Organist: Br. A. Mooij
Beamer: Br. J.B. van den Herik
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 5 (Groep 6 t/m 8 heeft zomervakantie)
Collecten: 1. Kerk; 2. Diaconie
Kerkauto: Brs. J.J. de Jong, L. van Heukelum en J.A. Kip
Bloemengroet: Zr. W.M.W. Neven-Damsteegt
Dienst in zorgcentrum “De Alblashof” te Alblasserdam
11.00 uur Ds. A.A. Wisman
Ouderling van dienst: Zr. F.P. Stam-van Kleef
Diaken: Br. R. van Mourik
Organist: Br. H. Stolk
Zondag 1 september 2019
09.30 uur Ds. A.W.W. de Ruiter uit Wijk en Aalburg
18.30 uur Ds. A.W. Mol uit H.I. Ambacht
Ouderling van dienst: Br. A.L. de Zwart
Organist: Br. L.J. Verhaar
Beamer: Br. A.J. van Ek
Kindernevendienst: Groep 1 t/m 8
Collecten: 1. Kerk; 2. JOP, Jong Protestant
Kerkauto: Brs. J.C. de Jonge en A. Heikoop
Bloemengroet: Zr. A. Breedveld-van der Giessen

 
terug
 
 

Inloggen


Kerkdiensten
datum en tijdstip 23-06-2019 om 09:30 en 18:30
meer details

Gebedssamenkomst
datum en tijdstip 26-06-2019 om 19:00
meer details

Viering Heilig Avondmaal
datum en tijdstip 30-06-2019 om 9:30 en 18:30
meer details

Dienst in zorgcentrum 'De Alblashof'
datum en tijdstip 25-08-2019 om 11:00
meer details

Moderamenvergadering
datum en tijdstip 29-08-2019 om
meer details

Gebedssamenkomst
datum en tijdstip 04-09-2019 om 19:00
meer details

Kerkenraadsvergadering
datum en tijdstip 04-09-2019 om 19:45
meer details

 
Privacyverklaring website

Privacyverklaring inzien
 
 
ANBI gegevens
Bekijk hier de ANBI gegevens van onze kerk en diaconie
 
BHV-plan Ontmoetingskerk
 
DagelijksWoord

 
Kerkdiensten

Zondag 23 juni
09.30 uur

Ds. A.A. Wisman,
voorbereiding viering H.A.
Ouderling van dienst:
Zr. J.M. Janse-de Jong
18.30 uur
Ds. A.A. Wisman, zangdienst
Ouderling van dienst:    
Br. I.H. Kouwenhoven
 
Nieuwsbrieven

Zondag 16 juni 2019

Zondag 9 juni 2019

Zondag 2 juni 2019
 
Ontmoeting

Ontmoeting juni 2019

Ontmoeting mei 2019

Ontmoeting april 2019

Rooster Ontmoeting 2019 -2020
 
Kerkomroep

Actuele preken luisteren.
 
Links

Diverse Links
 
.

 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.